Nasze Standardy

Chcemy, by nauka w Tete-a-Tete

kojarzyła się z doskonałym wyborem i owocną nauką. Dlatego, poza ofertami specjalnymi, przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet stałych korzyści — to, co u innych jest promocją, u nas masz w standardzie!

Zniżka na podręczniki? Rabaty rodzinne? Duże upusty przy przedłużeniu umowy?
U nas masz to zawsze!

Oto nasze standardy. Masz je u nas przez cały rok, bez wyczekiwaniana promocję i bez ryzyka, że przeoczysz czas niższych cen!

Przetestuj nas na pierwszej lekcji!
Zauroczenie gwarantowane! Jeśli nie — zerwij tę znajomość bez żadnych konsekwencji. Pierwsze zajęcia grupowe dajemy bowiem w prezencie!

Wyjątkowy rabat rodzinny w Tete-a-Tete!
Ucz się u nas z bratem, siostrą, mamą czy babcią. Każdy kolejny członek rodziny płaci 50 zł mniej za wybrany kurs!

Wszyscy nasi uczniowie otrzymują 20% rabatu na podręczniki potrzebne do nauki języka obcego. Dzięki temu oszczędzasz już od pierwszego dnia nauki!

Miałeś przerwę w nauce w Tete-a-Tete i chcesz do nas wrócić?
Bardzo nas to cieszy! Dlatego otrzymasz od nas 50 zł rabatu na wybrany kurs.

Dzięki wprowadzeniu w naszej szkole platformy LangLion każdy kursant ma osobisty Panel Klienta. Za pośrednictwem panelu skontaktujesz się z lektorem, sprawdzisz płatności i godziny spotkań a nawet… możesz się uczyć! Platforma umożliwia bowiem szkole prowadzenie e-learningu i udostępnianie materiałów przez lektorów. Dodatkowo możesz wszystko sprawdzać w e-dzienniku!

Dla wszystkich, którzy uczą się w Tete-a-Tete kolejny rok, przygotowaliśmy wyjątkowy rabat. Jeśli kontynuujesz u nas naukę – płacisz 50 zł mniej za kurs!