O Nas

Niezwykły mariaż profesjonalizmu, innowacyjności i… pozytywnego szaleństwa

Niespotykane nagromadzenie doskonałej energii i ogromnej pasji. Jak dobrze, że mamy cztery oddziały — jeden by tego z pewnością nie wytrzymał! Tete-a-Tete nie jest szkołą sieciową. To kameralna szkoła osiedlowa, zlokalizowana po sąsiedzku, tuż obok Ciebie. Tak — niewykluczone, że widzisz nas z okien swojego domu!

Stworzyliśmy profesjonalną, nowoczesną szkołę językową a jednocześnie udało nam się zachować urok i wszystkie zalety małej szkoły osiedlowej. Stawiamy na kameralną atmosferę, wykwalifikowaną kadrę, naukę w małych grupach. Zapewniamy indywidualne podejście do naszych kursantów, stały nadzór metodyczny, sprawną organizację i obsługę klientów. Naszej kompleksowej ofercie trudno się oprzeć. Naszym lektorom również 🙂

Z roku na rok jesteśmy coraz lepsi! Zaś w tym roku wybór naszej szkoły to prawdziwy Strzał w Dziesiątkę! Uczymy w urodzinowym nastroju!

Wiem, co mówię: Tete-a-Tete to same plusy!

Nauka w kameralnym gronie
Native speakerzy w każdym oddziale
Nowoczesność blisko Ciebie
To, co u innych jest promocją — u nas jest standardem!

Dyrektor metodyczny, właściciel szkoły

Agnieszka Rychter-Kiełpińska

Utalentowana anglistka, doświadczona lektorka. Metodyczny mózg szkoły. Odpowiada za wszystko, co jest związane z zajęciami, metodami, lektorami czy programami nauczania. Wulkan pomysłów. W pracy stuprocentowa profesjonalistka i… pozytywna pracoholiczka. Jak sama mówi — jest wielką szczęściarą, ponieważ robi to, co kocha i co jej wychodzi najlepiej. A wychodzi jej to najlepiej, bo… to kocha! Oprócz masy obowiązków związanych z pracą metodyka nadal znajduje czas na nauczanie. Jej zdaniem tylko będąc aktywnym lektorem, można być dobrym metodykiem. Kocha język angielski, kocha przekazywać wiedzę.

Kocha ludzi, zwłaszcza dzieci. Intensywnie pracuje nad autorskimi metodami nauki języka angielskiego dla najmłodszych i młodzieży. Opracowuje innowacyjne gry i zabawy językowe, by zajęcia w Tete-a-Tete były bardziej atrakcyjne i efektywne. Gdzie w tym miejsce na życie prywatne? Jak mówi Agnieszka — to tylko kwestia zarządzania sobą w czasie! Jest pasjonatką dobrej książki, z którą nie rozstaje się na krok. Jak tylko kończy jedną — zaczyna drugą. Uwielbia podróże. Ubolewa, że tak rzadko może sobie na nie pozwolić. Jeśli wyjeżdża, wybiera morze albo góry — najczęściej Bieszczady. Jedno z jej największych marzeń to podróż coast to coast przez USA.

Dyrektor zarządzający szkoły

Michał Kiełpiński

Mózg marketingu. Nieustannie myśli nad udoskonaleniem oferty szkoły i… ma w tej kwestii tysiąc pomysłów na minutę! Pełen pasji i zapału do pracy. Konkretny i zasadniczy. Bez dwóch zdań to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Jego dzień to ciągłe rozmowy telefoniczne, spotkania oraz mnóstwo zadań, których nie sposób wymienić. Czy tak można w ogóle funkcjonować? Michał czuje się w tym jak ryba w wodzie. Nie wyobraża sobie innego życia. Nuda zdecydowanie nie jest dla niego 🙂

Mimo natłoku zajęć zawsze znajduje czas dla rodziny i przyjaciół. Wieczory spędzone z najbliższymi czy weekendy ze znajomymi to nieodłączny element jego terminarza. To sposób na relaks i odreagowanie stresującego trybu życia. Michał to osoba serdeczna i kontaktowa. Jest miłośnikiem wszelkich gier towarzyskich. Kocha sport, przede wszystkim koszykówkę. Z pasją nie tylko ogląda mecze, ale również, w miarę możliwości, sam w nich uczestniczy. Od czasu do czasu udaje mu się znaleźć chwilę na lekturę — najchętniej sięga po książki podróżnicze lub dotyczące mody męskiej. Jeśli chodzi o podróżowanie, stara się być nie tylko teoretykiem. Szczególne miejsce w jego sercu zajmują Bieszczady. Regularnie tam wraca.