...................................................................................................................................................

Marzena Cichosz
Marzena Cichosz

Moje zainteresowanie językiem niemieckim pojawiło się w trakcie 3,5 rocznego pobytu w Niemczech. Z czasem okazało się, że niemiecki to moja prawdziwa pasja. Wpłynęła ona w sposób oczywisty na wybór kierunku studiów. Nauczaniem tego języka, jak i wprowadzaniem w tajniki kultury i mentalności ludzi zamieszkujących kraje niemieckojęzyczne, zajmuję się od ponad 20 lat. Jedną z najprzyjemniejszych rzeczy w zawodzie nauczyciela jest dla mnie dostrzeżenie błysku zainteresowania i zrozumienia w oczach uczniów. 

W trakcie mojej pracy miałam przyjemność przygotować wiele osób zarówno do egzaminu dojrzałości, jak i do egzaminów zawodowych. Od kilku lat posiadam tytuł egzaminatora maturalnego, co umożliwia mi na bardziej efektywne wykonywanie mojej pracy. 

Moją kolejną pasją są podróże. Bardzo lubię poznawać nowe miejsca i ludzi. Prawdziwą przyjemność sprawia mi zwiedzanie zabytków i poznawanie ich historii. Jednak najlepiej relaksuję się w towarzystwie mojej rodziny —  czerpiemy ogromną radość z odwiedzania europejskich parków rozrywki :-)

Marzena Cichosz

Język niemiecki

...................................................

Wszystkie grupy wiekowe

...................................................

Oddział Gdynia Wiczlino

...................................................

Copyright © 2014 Tete-A-Tete. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wizerunek kreuje Lucky 360°