FAQs

Frequently Asked Questions


Przetestuj nas na pierwszej lekcji!
Zauroczenie gwarantowane! Jeśli nie — zerwij tę znajomość bez żadnych konsekwencji. Pierwsze zajęcia grupowe dajemy bowiem w prezencie!

Wyjątkowy rabat rodzinny w Tete-a-Tete!
Ucz się u nas z bratem, siostrą, mamą czy babcią. Każdy kolejny członek rodziny płaci 50 zł mniej za wybrany kurs!

Wszyscy nasi uczniowie otrzymują 20% rabatu na podręczniki potrzebne do nauki języka obcego. Dzięki temu oszczędzasz już od pierwszego dnia nauki!

Miałeś przerwę w nauce w Tete-a-Tete i chcesz do nas wrócić?
Bardzo nas to cieszy! Dlatego otrzymasz od nas 50 zł rabatu na wybrany kurs.

Dzięki wprowadzeniu w naszej szkole platformy LangLion każdy kursant ma osobisty Panel Klienta. Za pośrednictwem panelu skontaktujesz się z lektorem, sprawdzisz płatności i godziny spotkań a nawet… możesz się uczyć! Platforma umożliwia bowiem szkole prowadzenie e-learningu i udostępnianie materiałów przez lektorów. Dodatkowo możesz wszystko sprawdzać w e-dzienniku!

Dla wszystkich, którzy uczą się w Tete-a-Tete kolejny rok, przygotowaliśmy wyjątkowy rabat. Jeśli kontynuujesz u nas naukę – płacisz 50 zł mniej za kurs!

Po skontaktowaniu się z nami poprosimy Państwa o wypełnienie briefu. Przekażą nam Państwo w ten sposób swoje oczekiwania i cele do zrealizowania. Ustalimy również termin pierwszego spotkania.

Po zapoznaniu się z briefem przeprowadzamy w Państwa firmie bezpłatny audyt językowy i analizę potrzeb Państwa pracowników.

Przyszli kursanci rozwiązują test i spotykają się z metodykiem. Sprawdzamy poziom opanowania języka obcego. Testy mogą odbyć się w siedzibie Państwa firmy lub w naszej szkole.

Kroki 1, 2 i 3 są niezbędne do opracowania indywidualnego programu nauczania, dopasowanego zarówno do potrzeb Państwa firmy, branży jak i oczekiwań i możliwości kursantów.